Kursy metali
Złoto: 9445.38 PLN
Srebro: 112.27 PLN
Platyna: 3924.2 PLN

Zaczynasz inwestować? Przeczytaj ten artykuł:

Zacznij tutajX

Zasady obowiązujące dla odstąpienia od zawartej umowy

Na podstawie art. 22 Kodeksu Cywilnego korzystającemu ze Sklepu przysługuje – na podstawie przepisów – prawo do odstąpienia od umowy. Każdy klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


Zastrzeżenie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawo do odstąpienia od umowy dotyczy tylko tych towarów, których cena nie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym. Prawo to przysługuje więc tylko w przypadku towarów niebędących towarami wycenianymi na podstawie notowań na rynku finansowym. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszym regulaminie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo niezwłocznie poinformować nas: Smocza Mennica sp. z.o.o., o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Należy to zrobić za pośrednictwem jednostronnego oświadczenia o rezygnacji. W celu zachowaniu terminu przysługującego do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy